chłopiec na wózku inwalidzkim, mężczyzna z notesem oraz smartfon, tablet i laptop z piktogramami na ekranach

Zachęcamy do obejrzenia cyklu, w którym poruszone zostaną tematy związane z dostępnością uczelni do potrzeb studentów z niepełnosprawnościami, osób o szczególnych potrzebach, w których opowiemy o zdrowiu psychicznym czy profilaktyce zdrowia psychicznego.

Do tej pory opublikowanych zostało pięć odcinków:

Filmy zostały dostosowane do potrzeb z osób z niepełnosprawnościami – zawierają audiodeskrypcję, napisy oraz tłumacza Polskiego Języka Migowego. Materiały powstały w ramach cyklu filmów edukacyjno-informacyjnych „Uczelnia równych szans”, stworzonych z inicjatywy Biura ds. Osób z Niepełnosprawnościami Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie.

Cykl publikowany jest na stronie internetowej Biura ds. Osób z Niepełnosprawnościami oraz kanale YouTube biura.