uśmiechnięta nauczycielka siedząca przy biurku

Chcesz nauczyć się jak profesjonalnie i mądrze wspierać uczniów i uczennice z doświadczeniem migracji? Jeśli jesteś studentką lub studentem czterech ostatnich semestrów specjalności nauczycielskiej w Uniwersytecie Pedagogicznym, możesz przyjść na nasze trzydziestogodzinne warsztaty. Na zajęciach nauczysz się jak pomóc uczącym się i słabo mówiącym w języku polskim.

Możemy realizować zajęcia zdalnie i dopasować je do możliwości czasowych grupy. Zapisy potrwają do 12 kwietnia 2022 roku.

„Program Rozwoju Kompetencji zawodowych dla przyszłych nauczycieli” jest realizowany w ramach projektu „Uczelnia najwyższej jakości – UP to the TOP”. Szczegóły znajdują się na stronie internetowej projektu.

logotypy Funduszy Europejskich, flaga Polski i Unii EuropejskiejProjekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój, Oś priorytetowa III Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju, Działanie 3.5 Kompleksowe programy szkół wyższych