prelegentka podczas konferencji

Zapraszamy studentów i młodych naukowców do udziału w XIII Ogólnopolskiej Konferencji „Nauka i pasja kluczem do sukcesu”, która odbędzie się 25–26 maja 2022 roku w Centrum Edukacji Międzynarodowej Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie.

Zakres tematyczny konferencji:

• innowacje w ekonomii i zarządzaniu,
  • innowacje technologiczne – możliwości komercjalizacji,
  • nauki medyczne i zdrowie – innowacyjne rozwiązania,
  • dziennikarstwo i nowe media – wyzwania XXI wieku,
  • zrównoważony rozwój.

Organizatorem konferencji jest Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 6 maja 2022 roku.

Referaty, które uzyskają pozytywną recenzję, mogą zostać opublikowane w czasopismach, wydawanych przez Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania, znajdujących się w wykazie czasopism punktowanych przez Ministerstwo Edukacji i Nauki: Studia Humana (40 punktów), Soci@lCommunication (20 punktów) oraz Financial Internet Quarterly (40 punktów).

XIII Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Nauka i pasja kluczem do sukcesu” otrzymała wsparcie Ministerstwa Edukacji i Nauki w ramach programu „Doskonała nauka”.

szczegółowe informacje o wydarzeniu na stronie internetowej konferencji