mapa rozłożona na drewnianym stole

Zachęcamy do udziału w Wiosennej Akademii Zarządzania w Turystyce. Projekt realizowany jest przez Katedrę Turystyki i Rekreacji Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie.

Główny cel projektu to pokazanie jak zastosować teoretyczną wiedzę, którą studenci nabyli w toku kształcenia i podczas Akademii w praktyce. Do projektu zostanie zaproszonych dwustu studentów z dwudziestu trzech uczelni w Polsce, w których prowadzony jest kierunek turystyka i rekreacja.

Cel szczegółowe projektu:

• organizacja przedsięwzięcia ukazującego w przystępny sposób przydatność wiedzy naukowej,
  • wykorzystanie nowych technologii (symulacja branżowa) w przekazywaniu wiedzy,
  • integracja studentów kierunków turystycznych z całej Polski.

Dzięki udziałowi w Akademii studenci:

• mają możliwość nauki zarządzania w sposób powiązany z kierunkiem kształcenia,
  • konfrontują wyobrażenia o prowadzeniu biznesu z realnymi decyzjami biznesowymi,
  • zdobywają realne kompetencje biznesowe podczas angażujących zajęć.

Uczestnikami Projektu mogą być studenci kierunku turystyka i rekreacja (wykaz Uczelni).

Szczegółowe informacje dotyczące projektu, formularz zgłoszeniowy oraz regulamin rekrutacji znajdują się na stronie internetowej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie.

Projekt SONP/SP/514142/2021 dofinansowany przez Ministerstwo Edukacji i Nauki w ramach Programu „Społeczna odpowiedzialność nauki: Popularyzacja nauki i promocja sportu”.