ochrona danych i bezpieczny dostęp do Internetu podczas korzystania z laptopa

W związku z realizacją projektu „Uczelnia najwyższej jakości – UP to the TOP”, współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego, ogłaszamy rekrutację do Programu Rozwoju Kompetencji zawodowych w obszarze Bezpieczeństwa.

Zapraszamy do udziału w cyklu bezpłatnych szkoleń z zakresu:

• kwalifikowanej pierwszej pomocy (66 godzin zajęć),
  • cyberbezpieczeństwa (15 godzin zajęć),
  • bezpieczeństwa indywidualnego oraz ochrony obiektów infrastruktury krytycznej i samorządowej (15 godzin zajęć).

Wsparcie w ramach zadania kierowane jest do studentów studiów stacjonarnych pierwszego, drugiego stopnia lub studiów jednolitych magisterskich Uniwersytetu Pedagogicznego kierunków:

• administracja,
  • bezpieczeństwo państwa,
  • bezpieczeństwo zdrowotne,
  • stosunki międzynarodowe,
  • prawo,

którym do zakończenia kształcenia pozostały maksymalnie 4 semestry zaplanowanego toku realizacji studiów.

Aby wziąć udział w rekrutacji należy złożyć komplet dokumentów (do 3 lutego 2022 roku) oraz przystąpić do testu kompetencji zawodowych.

W ramach rekrutacji można zgłaszać się na dowolną liczbę szkoleń. Studenci/studentki, którzy korzystali już ze wsparcia w ramach projektu „Uczelnia najwyższej jakości – UP to the TOP” nie mogą wziąć udziału w rekrutacji.

Szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji znajdują się na stronie internetowej projektu „Uczelnia najwyższej jakości – UP to the TOP”.

Fundusze Europejskie, Unia Europejska (logo), Rzeczypospolita Polska (flaga)Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój, Oś priorytetowa III Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju, Działanie 3.5 Kompleksowe programy szkół wyższych”