Rektor Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie prof. dr hab. Piotr Borek powołał 25 stycznia 2022 roku Zespół do spraw opracowania zadań opiekunów roku.

W skład zespołu weszli dr Katarzyna Jagielska (przewodnicząca), dr Anita Buczek-Zawiła, dr Łukasz Czekaj, dr Karol Gryszka, dr Agnieszka Lasota, dr Przemysław Mazur i mgr Marta Niedbał.

Zadaniem Zespołu jest opracowanie zakresu obowiązków i uprawnień opiekunów roku studiów stacjonarnych i niestacjonarnych w poszczególnych instytutach Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie.

Podstawa prawna
Decyzja Nr R.D.0211.3.2022 Rektora Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie z dnia 25 stycznia 2022 roku w sprawie powołania Zespołu ds. opracowania zadań opiekunów roku