uśmiechnięty student przed tablicą

Wydział Rehabilitacji Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie zaprasza na Ogólnopolską Konferencję Studenckich Kół Naukowych „Zagadnienia kultury fizycznej, fizjoterapii i zdrowia w badaniach młodych naukowców”, która odbędzie się 27 maja 2022 roku. Konferencja skierowana jest do młodych naukowców, studentów i doktorantów. Bycie członkiem studenckiego koła naukowego nie jest wymagane, aczkolwiek preferowane.

Tematyka konferencji obejmuje: wychowanie fizyczne, sport, e-sport, rekreację, turystykę, rehabilitację, sport osób niepełnosprawnych, adaptowaną aktywność fizyczną, edukację zdrowotną, kosmetologię, pielęgniarstwo, terapię zajęciową, zarządzanie w sporcie, dietetykę w sporcie, wpływ pandemii na kondycję fizyczną społeczeństwa.

szczegółowe informacje dotyczące konferencji