Publikujemy komunikat Rektora nr K.0211.17.2021 dotyczący ważności legitymacji studentów, doktorantów i pracowników.

Szanowni Państwo,
W związku z wejściem w życie rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 10 sierpnia 2021 r. uchylającego rozporządzenie z dnia 10 lutego 2021 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania niektórych podmiotów systemu szkolnictwa wyższego i nauki w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz.U. z 2021 r. poz. 363) w terminie do 14 października 2021 r. musi zostać przedłużona ważność legitymacji studentów, doktorantów i nauczycieli akademickich.

Jednostki merytoryczne Uczelni: Centrum Obsługi Studenta, Dział Nauki (Biuro Szkoły Doktorskiej) bardzo proszę o przekazanie tej informacji studentom i doktorantom, a upoważnionych Prorektorów o nadzór nad tym procesem, w szczególności nad bezpieczeństwem przebiegu tych działań”.

Prof. dr hab. Piotr Borek