korytarz w jednym z domów studenckich Uniwersytetu Pedagogicznego

Wnioski o przydzielenie prawa do zakwaterowania w domach studenckich na rok akademicki 2021/2022 można składać w dodatkowym terminie.

Od 1 do 13 lipca 2021 roku Samorząd Studentów Uniwersytetu Pedagogicznego przyjmuje podania o przydział miejsc w domach studenckich na rok akademicki 2021/2022. Podania o akademik przyjmowane są elektronicznie, za pośrednictwem formularza.

Wnioski mogą składać:

• kandydaci na studia licencjackie pierwszego stopnia;
  • kandydaci na studia inżynierskie;
  • kandydaci na studia jednolite magisterskie;
  • studenci innych Uczelni;
  • studenci, którzy nie złożyli wymaganych dokumentów podczas pierwszej tury (w pierwszej kolejności miejsca będą przyznawane osobom rekrutującym się na studia).

Kandydaci na studia drugiego stopnia będą mieli możliwość ubiegania się o miejsca w domach studenckich w terminie wrześniowym.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie Działu Spraw Studenckich i Karier oraz  stronie Samorządu Studentów.