budynek główny Uniwersytetu Pedagogicznego od ul. Podchorążych
fot. Anna Grzelak

„Chcieć to MOOC” to bezpłatne, certyfikowane, zdalne kursy skierowane do studentów Uniwersytetu Pedagogicznego.

W ramach projektu możliwy jest udział w jednym z kursów:

Kursy te pozwolą na rozwinięcie kompetencji, które przydadzą się nie tylko w dalszej pracy zawodowej, ale również w życiu prywatnym. Stanowią też szansę na rozszerzenie wiedzy i umiejętności.

Kursy realizowane są w formie zdalnej i asynchronicznej na platformie Navoica.pl i współfinansowane przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Działanie 3.1 Kompetencje w szkolnictwie wyższym Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój pn. „Chcieć to MOOC – Rozszerzenie oferty edukacyjnej UP w zakresie zdalnego kształcenia”.

Rekrutacja trwa do 30 czerwca 2021 roku.

Szczegółowe informacje o kursach i rekrutacji znajdują się na stronie internetowej Działu Rozwoju Uniwersytetu Pedagogicznego.