Trwa rekrutacja na cykl warsztatów „Projektowanie szkoleń e-learningowych (Instrucional Design)”

Chcesz nauczyć się jak projektować szkolenia e-learingowe służące na przykład do nauki języków – dołącz do naszego programu już dziś. Cykl warsztatów „Projektowanie szkoleń e-learningowych (Instrucional Design)” zaplanowany zostały na 30 godzin.

Program skierowany jest do studentów Uniwersytetu Pedagogicznego studiów stacjonarnych pierwszego i drugiego stopnia na kierunkach filologicznych, którzy w październiku 2020 roku rozpoczęli jeden z czterech ostatnich semestrów studiów.

Rekrutacja potrwa do 7 lutego 2021 roku.

Dzięki finansowaniu warsztatów z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach projektu „Uczelnia najwyższej jakości – UP to the TOP” udział w projekcie jest bezpłatny.

Więcej informacji na temat zasad rekrutacji i programu