Drużyna futsalistek KU AZS UP w Ekstralidze Futsalu Kobiet, zdjęcie 1 (3)

W sezonie 2020/2021 nasze futsalistki rozpoczęły rozgrywki w Ekstralidze Futsalu Kobiet jako AZS UP Wanda Kraków, a ich trenerem został mgr Piotr Pastuszko. Śmiało możemy tutaj mówić o ich bardzo udanym starcie – dziewczyny są już po dwóch spotkaniach, które zakończyły się sukcesem.

Pierwszy mecz rozgrywany z drużyną Wierzbowianka Wierzbno nasze futsalistki wygrały 4:3, a bramki strzeliły Paulina Rusek (2), Wiktoria Bukowiec i Natalia Pajda. W drugim spotkaniu, które odbyło się 22 listopada 2020 roku, dziewczyny zmierzyły się z AZS UEK Słomniczanka Słomniki i pokonały doświadczone przeciwniczki 2:1, po bramkach Moniki Markiewicz i Magdaleny Cieślik.

Drużyna futsalistek KU AZS UP w Ekstralidze Futsalu Kobiet, zdjęcie 2 (3)

Drużyna futsalistek KU AZS UP w Ekstralidze Futsalu Kobiet, zdjęcie 3 (3)

Kolejny mecz w Ekstralidze Futsalu Kobiet nasze futsalistki rozegrają już 29 listopada 2020 roku o godzinie 16.00, gdzie zmierzą się z drużyną Rolnika Głogówek.

Gratulujemy dziewczynom oraz trenerowi dotychczasowych wyników i już teraz trzymamy kciuki za kolejne występy debiutanckiego zespołu naszego Uniwersytetu.