Wernisaż wystawy MUST SEE 2019, zdjęcie 1 (5)
Julia Manderla, Współczesny pustelnik

10 lutego 2019 r. odbył się wernisaż wystawy MUST SEE 2019. Projekty na niej prezentowane zostały wyselekcjonowane podczas Przeglądu See&Say, spośród 600 zgłoszeń z całej Polski. Kuratorami wystawy zostało 60 doświadczonych i cenionych ekspertów branży.

Do szóstej już edycji Przeglądu See&Say zgłosiło się niemal 600 młodych twórców, spośród których eksperci wybrali 111 osób, którym przyznano wyróżnienia w kategoriach takich jak ilustracja, fotografia, product design, creative technology, gra, audio, video czy moda. Wśród laureatów nie zabrakło studentów i absolwentów Uniwersytetu Pedagogicznego. Wyróżnieni zostali Jarosław Markowicz, Magdalena Węgrzyńska, Katarzyna Zawada, Dominika Godlewska, Julia Manderla, Aleksandra Kania. Na wystawie można zobaczyć między innymi projekt Julii Manderli „Współczesny pustelnik”, który powstał pod kierunkiem dr. hab. Bartosza Muchy.

Wernisaż wystawy MUST SEE 2019, zdjęcie 2 (5)Wernisaż wystawy MUST SEE 2019, zdjęcie 3 (5)

Wernisaż wystawy MUST SEE 2019, zdjęcie 4 (5)Wernisaż wystawy MUST SEE 2019, zdjęcie 5 (5)
fot. Julia Manderla

Ekspozycję można oglądać do 24 lutego 2019 r. w Centrum Kreatywności (ul. Targowa 56, Warszawa).

Organizatorem wystawy MUST SEE jest Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR oraz Klub Twórców Reklamy.