Nasi studenci wyróżnieni w Przeglądzie Talentów See&Say, zdjęcie 1 (2)
Dominika Godlewska, Komiks

Z wielką przyjemnością informujemy, że studenci i absolwenci Uniwersytetu Pedagogicznego Jarosław Markowicz, Magdalena Węgrzyńska, Katarzyna Zawada, Dominika Godlewska, Julia Manderla i Aleksandra Kania zostali wyróżnieni w Przeglądzie Talentów See&Say, a ich prace zostaną pokazane na Wystawie MUST SEE. Podczas przeglądu zostały zaprezentowane komiksy, ilustracje prasowe z pracowni dr Dominiki Bobulskiej i animacje z pracowni dr. Przemysława Liputa.

Nasi studenci wyróżnieni w Przeglądzie Talentów See&Say, zdjęcie 2 (2)
Dominika Godlewska, Komiks

Przegląd Talentów See&Say odbył się już po raz szósty. Młodzi twórcy mogli zgłosić swoje prace w 18 kategoriach takich jak ilustracja, fotografia, product design, creative technology, gra, audio, video czy moda. Projekty, które będzie można zobaczyć na Wystawie MUST SEE zostały wyłonione z 600 zgłoszeń, przez 60 najlepszych ekspertów i praktyków.

Wernisaż Wystawy MUST SEE odbędzie się 10 lutego o godz. 19.00 w Centrum kreatywności Targowa, ul. Targowa 56. Prace będzie można oglądać do 24 lutego w godzinach 7.00–21.00.

Więcej informacji o wydarzeniu