młodzież z Tymbarku podczas zajęć z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej

4 kwietnia 2023 roku Instytut Bezpieczeństwa i Informatyki odwiedzili – pod opieką swoich wychowawców – uczniowie Zespołu Szkół im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie.

Goście mogli zapoznać się z ofertą edukacyjną Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Uzupełnieniem prelekcji był pokaz sprzętu będącego na wyposażeniu Centrum Symulacji i Doskonalenia Zarządzania Bezpieczeństwem „Pro Patria, Pro Civium”, a uczniowie mogli sprawdzić swoje umiejętności z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej. Część z nich jest zainteresowana studiami na kierunku bezpieczeństwo narodowe – może wkrótce dołączą do naszej społeczności?

młodzież z Tymbarku podczas zajęć z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej

11 stycznia 2023 roku podpisana została umowa o współpracy między Uniwersytetem Pedagogicznym w Krakowie a Zespołem Szkół im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie w Tymbarku. Wkrótce to my odwiedzimy szkołę w Tymbarku z warsztatami proobronnymi.