uśmiechnięty student

Od 1 czerwca 2022 roku w Uniwersytecie Pedagogicznym im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie trwa rekrutacja na studia pierwszego stopnia, jednolite magisterskie, studia drugiego stopnia oraz studia podyplomowe rozpoczynające się w roku akademickim 2022/2023.

Tegorocznym kandydatom Uniwersytet zaproponował szeroką ofertę kierunków, w tym całkiem nowe propozycje takie jak: dziennikarstwo, które cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem (488 zarejestrowanych osób), turystyka historyczna i muzealnictwo czy Media Content & Creative Writing.

Niezmiennie ogromnym powodzeniem cieszą się takie kierunki jak: psychologia, prawo, pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, logopedia, grafika oraz filologie: angielska, hiszpańska i włoska. Na tych kierunkach rekrutacja zakończy się w pierwszej turze naboru.

Łącznie na dzień 11 lipca 2022 roku w systemie rekrutacyjnym zostało zarejestrowanych 18 140 osób.

To jednak jeszcze nie koniec – na wielu kierunkach rekrutacja wciąż jest prowadzona i potrwa do końca września. Warto śledzić informacje na stronie Uniwersytetu, aby być na bieżąco i sprawdzać, na które kierunki nadal trwa rejestracja. Zachęcamy szczególnie do zapoznania się z naszą ofertą studiów drugiego stopnia oraz nowościami, które dla Was przygotowaliśmy.

Wciąż można zostać studentem naszej Alma Mater. Czekamy na Was. Na każdym etapie rekrutacji możecie oczywiście liczyć na naszą pomoc.

Dział Dydaktyki, Rekrutacji i Praktyk
Sekcja ds. Rekrutacji
rekrutacja@up.krakow.pl

Zachęcamy również do kontaktu z nami poprzez media społecznościowe Uniwersytetu Pedagogicznego (Facebook, Instagram) oraz do dołączenia do naszej grupy FB UP: rekrutacja.

Spotkajmy się na Uniwersytecie Pedagogicznym.