kubek termiczny na tle katowickiego "Spodka"

Po ponad dwuletniej przerwie, spowodowanej wybuchem pandemii, Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie powrócił do prezentacji oferty studiów w formie stacjonarnej na targach edukacyjnych.

Dział Promocji 22–23 marca 2022 roku wziął udział w XXIV Ogólnopolskich Targach „Edukacja 2022” zorganizowanych w Hali Widowiskowo-Sportowej „Spodek” w Katowicach przez Fundację na Rzecz Wspierania Edukacji i Rozwoju Samorządności Wśród Młodzieży „Virbus Untitis”. Głównym celem imprezy była prezentacja aktualnej oferty edukacyjnej na nowy rok akademicki 2022/2023. Patronat nad wydarzeniem objęli Wojewoda Śląski, Marszałek Województwa Śląskiego i Prezydent Miasta Katowice. Imprezami towarzyszącymi tegorocznym targom był XII Salon Funduszy Europejskich oraz VII Salon Edukacyjny. Podczas uroczystego otwarcia, Uniwersytet Pedagogiczny został przywitany przez prof. dr hab. Dariusza Rotta, który osobiście odwiedził stanowisko wystawiennicze Uczelni. Targi cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem młodzieży ze szkół średnich z województwa śląskiego.

studenci Uniwersytetu Pedagogicznego z prof. dr. hab. Dariuszem Rottem na stoisku targowym

stoiska wystawiennicze uczelni

Zespół promocji i studenci naszego Uniwersytetu 29–30 marca 2022 roku uczestniczyli w XVI edycji Targów Edukacyjnych EduSalon w Rzeszowie. Jest to największe i najbardziej prestiżowe przedsięwzięcie wystawiennicze branży edukacyjnej na Podkarpaciu. W ciągu dwóch dni halę „Podpromie” odwiedziło ponad dzieśięć tysięcy osób.