prowadzący Wirtualny Dzień Otwarty: Karolina Lechowska i Wojciech Dudek
fot. Live.UP

Za nami Wirtualny Dzień Otwarty Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie, którym rozpoczęliśmy promocję naszej oferty studiów wśród maturzystów i osób, które chcą rozpocząć studia na naszej uczelni.

Ze względów pandemicznych i trwający remont auli głównej dzień miał charakter wirtualny, a studio dnia zorganizował kanał informacyjny Live.UP. Gości dnia powitał Rektor Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie prof. dr hab. Piotr Borek, który podkreślał znaczenie uniwersytetu i jego bardzo bogatą ofertę studiów. Uczestnicy wydarzenia mogli się o niej przekonać, bowiem nasi wykładowcy zaproponowali ponad 100 wykładów, reprezentujących szerokie spektrum działalności edukacyjnej uniwersytetu.

Kulisy studia Live.UP
fot. Live.UP

Podczas dnia otwartego przedstawiono także informacje na temat zasad rekrutacji, pomocy stypendialnej, możliwości zakwaterowania w domach studenckich oraz działalności organizacji studenckich w Uniwersytecie Pedagogicznym.

Dziękujemy wszystkim naszym gościom oraz osobom zaangażowanym w przygotowanie Wirtualnego Dnia Otwartego.

Osoby, które nie mogły wziąć udziału w naszym Wirtualnym Dniu Otwartym zachęcamy do obejrzenia materiałów filmowych oraz do kontaktu z Sekcją do spraw Rekrutacji Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie.