Wykład prof. Marci Shore „«Then the ground slides away from under our feet»: Rereading Lev Shestov in Wartime Kyiv”

marci-wyklad
Termin: 2024-05-13 16:00 - 18:00

Miejsce: Uniwersytet Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie: Aula Główna  |  Miejscowość: Kraków

Szkoła Doktorska Uniwersytetu Komisji Edukacji Narodowej zaprasza na wykład prof. Marci Shore „«Then the ground slides away from under our feet»: Rereading Lev Shestov in Wartime Kyiv”.

Wykład odbędzie się 13 maja 2024 roku w Auli Głównej w budynku przy ulicy Podchorążych 2, o godzinie 16.00.

sylwetka prof. Marci Shore

W celu zapisania się na wykład prosimy o wypełnienie formularza elektronicznego. Zapisy trwają do wyczerpania miejsc.

Wykłady mistrzowskie odbywają się w ramach programu NAWA STER Umiędzynarodowienie Szkół Doktorskich („Internationalization for Training and Research Excellence”, nr BPI/ STE/2021/1/00015/U/00001).

Podchorążych 2, 30-084 Kraków

Wspierane przez iCagenda