Studenckie Koło Naukowe Instytutu Historii i Archiwistyki wspiera Ukrainę

Studenckie-Kolo-Naukowe-Instytutu-Historii-i-Archiwistyki-wspiera-Ukraine
Termin: 2022-02-28 - 2022-03-11

Miejsce: Uniwersytet Pedagogiczny: 3. piętro  |  Miejscowość: Kraków

Zachęcamy do dołączenia do zbiórki. Kartony, w których możecie zostawiać rzeczy, znajdują się na 3. piętrze (ul. Podchorążych 2) w pobliżu biblioteki na stoliku.

Czego obecnie potrzeba?
aktywowane karty SIM (z aktywnym numerem); powerbanki (naładowany); pieluchy dla dorosłych; pieluchy, mokre chusteczki, rzeczy dla dzieci (w tym czapki i rękawiczki); płyny do płukania ust, pasty do zębów, gumy do żucia; dezodoranty (w sprayu – łatwiej jest się nim podzielić), leki przeciwbólowe; nowa bielizna, skarpetki; musy dla dzieci; opatrunki medyczne, termometry, ciśnieniomierze, sól fizjologiczna; koce oraz ciepłe, niezniszczone ubrania.

W razie pytań możecie Państwo skontaktować się wolontariuszkami
Monika Łękawska (501 540 420), Sylwia Janiarczyk (519 765 065), Urszula Kicińska (505 438 983), Aleksandra Pitwor (731 551 774)

Podchorążych, Kraków

Wspierane przez iCagenda