Od 2 czerwca 2020 roku Biblioteka Główna Uniwersytetu Pedagogicznego zaprasza do korzystania z usług Wypożyczalni.

Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie został przyjęty do programu platformy e-learningowej Coursera.

Publikujemy najnowszy Komunikat Rektora Uniwersytetu Pedagogicznego.

Z uwagi na wprowadzony stan epidemiczny w Polsce, zalecam pracownikom administracyjnym Uczelni wykonywanie pracy zdalnej.

Informujemy, że dla wszystkich pracowników oraz studentów Uniwersytetu Pedagogicznego uruchomiona zastała usługa Microsoft Teams działająca w ramach Office 365.

Dział Spraw Pracowniczych informuje, że w pokoju 148 będą przyjmowane wnioski o dofinansowanie wczasów, kolonii, obozów na lato 2020.

Dział Spraw Pracowniczych informuje, że do 28 listopada 2019 roku w pokoju 148 będą przyjmowane wnioski o przyznanie pomocy z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.

Dział Spraw Pracowniczych informuje, że w pokoju 148 będą przyjmowane wnioski o dofinansowanie wczasów, kolonii, obozów na zima 2020.

Dział Spraw Pracowniczych informuje, że w pokoju 148 będą przyjmowane wnioski o dofinansowanie wczasów, kolonii, obozów na lato 2019.