Już w kwietniu 2024 roku grupa 50 studentów i studentek Uniwersytetu Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie, wyłonionych spośród 146 zgłoszonych, weźmie udział w prestiżowym Programie Talentowym Gallupa.

Biuro Karier i Współpracy z Absolwentami razem z Certyfikowanym coachem i trenerem talentów Gallupa Magdaleną Seroką organizują dla studentów i studentek UKEN cykl spotkań, dzięki któremu odkryją oni swoje talenty, nauczą się o nich mówić oraz świadomie inwestować w ich rozwój.

Dlaczego to takie ważne? Magdalena Seroka podkreśla, że „wieloletnie badania Gallupa dowodzą, iż ludzie, którzy znają i świadomie rozwijają swoje Talenty są 6 razy bardziej zaangażowani w pracy, 3 razy częściej odczuwają doskonałą jakość życia i 6 razy częściej zgłaszają, że każdego dnia mają możliwość robienia tego, co potrafią najlepiej!”.

W ramach programu talentowego przygotowano:

• indywidualne badanie Testem Gallupa TOP 5 (identyfikującym 5 dominujących talentów),
  • webinar (16 kwietnia 2024 roku) dotyczący rozwoju (oparty o mocne strony i Talenty Gallupa),
  • stacjonarne warsztaty odkrywania i rozwijania Talentów Gallupa (23 i 25 kwietnia 2024 roku).

Program Talentowy Gallupa (plakat)

Wierzymy, że udział w tak rozwojowym programie pozwoli naszym studentom i studentkom świadomie i z sukcesem budować swoje życie i przyszłość zawodową.