budynek główny Uniwersytetu Komisji Edukacji Narodowej w KrakowieZgodnie z komunikatem Rektora Uniwersytetu Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie 13 marca 2024 roku od godziny 8.00 do godziny 12.00 zostały ustanowione godziny rektorskie dla wszystkich pracowników oraz studentów i doktorantów UKEN.

moment przecięcia wstęgi przez Rektora UKENRektor Uniwersytetu Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie prof. dr hab. Piotr Borek wraz z Prorektor ds. Studenckich dr hab. Katarzyną Plutecką, prof. UKEN 7 marca 20024 roku uroczyście otworzyli dwie strefy studenta – świetlicę akademicką i lektorium w Domu Studenckim „Za Kolumnami”.

Prorektor ds. Studenckich dr hab. Katarzyna Plutecka, prof. UKEN i Kamil KaletkaKamil Kaletka, który 29 stycznia 2024 roku został wybrany „Studentem Stycznia” odebrał z rąk Prorektor ds. Studenckich dr hab. Katarzyny Pluteckiej, prof. UKEN pamiątkowy dyplom i zestaw upominków.

wnętrze AudytoriumW związku z zamknięciem pierwszej tury zapisów na wykłady ogólnouczelniane prosimy o sprawdzenie statusów zapisów w Wirtualnej Uczelni. Poniżej prezentujemy statusy proponowanych kursów.

uśmiechnięty chłopiec z teczką w dłoniPrzed nami VII edycja „Gry o Karierę”, ogólnopolskiego projektu pod patronatem Komisji ds. Akademickich Biur Karier przy KRASP. W ramach tego wydarzenia Biura Karier w całej Polsce organizują warsztaty, szkolenia, konferencje i inne wydarzenia pod wspólnym szyldem „Gra o karierę – Biuro Karier dla Ciebie” specjalnie dla studentów z całego kraju.