jeden z budynków uniwersyteckichW związku z regulacją płac w 2024 roku informujemy, że wypłata wyrównania wynagrodzeń dla nauczycieli akademickich nastąpi do 12 kwietnia br. i obejmie miesiące – styczeń, luty i marzec 2024 roku.

budynek uniwersyteckiW nawiązaniu do wcześniejszych pism dotyczących regulacji płac informujemy, że wypłaty wynagrodzeń zgodnie z nowymi stawkami nastąpią 26 marca i 2 kwietnia 2024 roku.

budynek uniwersyteckiRektor Uniwersytetu Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie prof. dr hab. Piotr Borek przedstawił 5 marca 2024 roku plan rozdysponowania środków pochodzących z subwencji ministerialnej na podwyżki wynagrodzeń pracowników uczelni. Na ten cel zostanie przeznaczonych ponad 42,5 miliona złotych, a zmiany obejmą okres od 1 stycznia 2024 roku.

dokumenty leżące na biurkuInformujemy, że do 30 kwietnia 2024 roku można składać wnioski o dofinansowanie wypoczynku na okres – lato 2024.

sygnet uniwersytecki (tekst: uken)Publikujemy apel Rektora Uniwersytetu Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie prof. dr. hab. Piotra Borka.