Z przyjemnością informujemy, że czterech studentów i jedna doktorantka naszej Uczelni otrzymało prestiżowe stypendia Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za wybitne osiągnięcia na rok akademicki 2017/2018.

Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego przyznał stypendia młodym wybitnym naukowcom, prowadzącym wysokiej jakości badania i cieszącym się imponującym dorobkiem naukowym w skali międzynarodowej. W XII edycji konkursu otrzyma je 209 wybitnych młodych naukowców.

Biuro Spraw Studenckich i Pełnomocnik Rektora ds. Studenckich Kół Naukowych ogłaszają konkurs o nagrodę Prorektora ds. Studenckich na najlepszą stronę internetową kół naukowych Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej Krakowie

Pani Dorota Kwaśniewicz-Michalik, studentka III roku studiów niestacjonarnych I stopnia na kierunku Praca socjalna otrzymała stypendium Fundacji Sapere Auso.

W ramach projektu edukacyjnego Biblioteki Głównej pt. „Uniwersytet Pedagogiczny Dzieciom – przez zabawę do wiedzy" w dniu 13 grudnia br. gościliśmy dzieci ze Szkoły Podstawowej z Zabierzowa, Szkoły Podstawowej nr 5 z Krakowa oraz Prywatnej Szkoły Podstawowej Academos z Krakowa.

Szlachetni Darczyńcy!

Udało się!!! Dzięki Waszemu zaangażowaniu w tym roku zebraliśmy łącznie 4 002,43 zł!!!

Dr hab. prof. UP Anna Zapalec - Prodziekan Wydziału Humanistycznego uhonorowana  za osiągnięcia naukowe I-go stopnia.

Dr hab. prof. UP Andrzej Żebrowski  z Instytutu Politologii nagrodzony  za najlepsze osiągnięcia dydaktyczne.

Serdecznie zapraszamy wszystkich na NARTY z AZS-em! W tym roku zaplanowaliśmy je na 20. stycznia (sobota). Wyjazd będzie o 6:30 rano z parkingu przy budynku głównym UP (ul. Podchorążych 2), powrót około 18:00.

W dniu 8 grudnia w Auli Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej obyła się Gala wręczenia nagród w Plebiscycie "Nauczyciel na medal".

Biblioteka Główna i Katedra Astronomii Instytutu Fizyki Uniwersytetu Pedagogicznego zapraszają na wernisaż wystawy pt. „Wszechświat w literaturze pięknej", który odbędzie się w dniu 11 grudnia (tj. poniedziałek) o godz. 11:00 w holu biblioteki przy ul. Podchorążych 2.