Z przyjemnością informujemy, że Chór Educatus zdobył drugą nagrodę w kategorii chóry mieszane na 23. Międzynarodowym Festiwalu Kolęd i Pastorałek im. Ks. Kazimierza Szwarlika.

12 stycznia 2017 r. Rektor Uniwersytetu Pedagogicznego prof. Kazimierz Karolczak spotkał się z Leokadią, Igorem i Grzegorzem Przebindami – autorami najnowszego przekładu „Mistrza i Małgorzaty”.

Instytut Historii i Archiwistyki oraz krakowski oddział Zakładu Ubezpieczeń Społecznych zapraszają studentów i pracowników Uniwersytetu Pedagogicznego na Akademickie konsultacje w zakresie ubezpieczeń społecznych.

Zapraszamy na koncert karnawałowy w wykonaniu Chóru Mieszanego „Educatus” oraz Orkiestry Uniwersytetu Pedagogicznego, który w tym roku będzie miał miejsce w Sali Rycerskiej Zamku w Nowym Wiśniczu.

12 stycznia 2017 r. w Instytucie Historii i Archiwistyki Uniwersytetu Pedagogicznego gościł Prof. David Fishman, Dyrektor Project Judaica Jewish Theologicial Seminary of America (JTS) w Nowym Jorku.

Z przyjemnością informujemy, że Karol Pawłowski z II LO w Krakowie otrzyma indeks na dowolny kierunek studiów Uniwersytetu Pedagogicznego.

13 stycznia 2017 r. na Uniwersytecie Pedagogicznym zostanie otwarta wystawa prac studentów Wydziału Sztuki.

Monika Stolarska, doktorantka Wydziału Sztuki UP zwyciężyła w II edycji Konkursu Fotografii Teatralnej zorganizowanego przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego w Warszawie.

Rektor Uniwersytetu Pedagogicznego prof. Kazimierz Karolczak wziął udział w posiedzeniu „Sobieskiego Parlamentu” w Sali Obrad Rady Miejskiej Miasta Krakowa.

Biuro Współpracy Międzynarodowej informuje o uruchomieniu naboru wniosków na zagraniczne wyjazdy stypendialne na studia częściowe realizowane w roku akademickim 2017/2018 w ramach Programu Erasmus+ dla studentów i doktorantów Uniwersytetu Pedagogicznego.

Anna Wicher, laureatka grudniowej edycji konkursu „Student Miesiąca” otrzymała w dniu 11 stycznia 2017 r. zaszczytny tytuł „Studenta Grudnia”.

Pracownik Wydziału Sztuki UP dr Daniel Rycharski otrzymał Paszport POLITYKI w kategorii sztuki wizualne.

10 stycznia 2017 r. w auli Uniwersytetu Pedagogicznego odbyło się tradycyjne Spotkanie Noworoczne.

Zapraszamy do lektury najnowszego numeru „Konspektu” – pisma Uniwersytetu Pedagogicznego.

Instytut Filozofii i Socjologii zaprasza na wykład otwarty prof. Jadwigi Staniszkis „Kryzys Polski – próba analizy”.