Damian Książek, student II roku studiów niestacjonarnych II stopnia na kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne, otrzymał tytuł „Studenta Kwietnia”.

Biuro Współpracy Międzynarodowej zaprasza studentów i doktorantów na rekrutację na wyjazdy stypendialne w ramach programu ERASMUS+ na rok akademicki 2017/2018 – praktyka.

Zapraszamy do udziału w drugim dniu VII Międzynarodowego Seminarium „Nauka – Społeczeństwo – Dydaktyka” – 28 kwietnia 2017 r.

Katedra Poetyki i Teorii Literatury w Instytucie Filologii Polskiej Uniwersytetu Pedagogicznego, jako współorganizator konferencji „Okolice Zegadłowicza”, zaprasza do wysłuchania wystąpień naukowych 10-12 maja 2017 r. w Suchej Beskidzkiej.

Dr Tomasz Padło z Instytutu Geografii UP został zwycięzcą konkursu BZ WBK PRESS FOTO w kategorii „Natura”, za fotoreportaż o zanikającym jeziorze Urmia w Iranie.

Znamy już zwycięzców Festiwalu Studenckich Kół Naukowych Uniwersytetu Pedagogicznego o Puchar Prorektora ds. Studenckich!

Już po raz drugi Biblioteka Główna UP zaprasza do udziału w „Zaczytanych” – ogólnopolskiej akcji, której celem jest tworzenie społecznych bibliotek na terenie oddziałów szpitalnych.

25 kwietnia 2017 r. w Klubie Studenckim „Bakałarz” odbędzie się Festiwal Studenckich Kół Naukowych Uniwersytetu Pedagogicznego o Puchar Prorektora ds. Studenckich.

W sobotę, 22 kwietnia 2017 r., przy ul. Lema w Krakowie, w sąsiedztwie Tauron Areny, została otwarta Aleja Podróżników, Odkrywców i Zdobywców.

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty dla nauczycieli dotyczące możliwości wykorzystywania mediów i nowoczesnych technologii w edukacji.