19 kwietnia 2024 roku odbędzie się Dzień Otwarty Uniwersytetu Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie. Zapraszamy od 9.00 do 15.00 do naszej Auli Głównej (gmach główny, ul. Podchorążych 2, Kraków).

Tego dnia będziecie mogli porozmawiać ze studentami oraz Waszymi przyszłymi wykładowcami, poznać ofertę kształcenia UKEN, dowiedzieć się wszystkiego o rekrutacji, akademikach, programach studiów, posłuchać o możliwościach wyjazdów zagranicznych w ramach stypendiów i programów partnerskich oraz perspektywach zawodowych, które czekają na Was po ukończeniu naszych studiów, uczestniczyć w licznych wykładach i warsztatach. Ich szczegółowy program oraz informacje dotyczące naszych blisko 80 kierunków i 200 specjalności już wkrótce będą dostępne na stronie internetowej wydarzenia.

Podczas Dnia Otwartego spotkacie również przedstawicieli Samorządu Studentów, organizacji studenckich, kół naukowych, pracowników Biura Rekrutacji, Centrum Obsługi Studenta, Biura ds. Osób z Niepełnosprawnościami, Działu Spraw Studenckich oraz Działu Promocji.

Dzień Otwarty 2024 (plakat)

Zapraszamy licealistów, maturzystów, nauczycieli, doradców zawodowych i wszystkich zainteresowanych studiowaniem w Uniwersytecie Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie.

Przekonajcie się dlaczego warto studiować w UKEN i odkryjcie z nami swoją przyszłość.