Prof. dr hab. Piotr Borek został dziś, 21 marca 2024 roku wybrany przez kolegium elektorów na Rektora Uniwersytetu Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie na kadencję 2024–2028.

Prof. dr hab. Piotr Borek jest piętnastym w historii Uczelni Rektorem oraz jednym z ośmiu, którzy sprawowali tę funkcję przez dwie kadencje.

Prof Piotr Borek Rektorem w kadencji 2024 2028

„Dziękuję za poparcie elektorom, a także wszystkim osobom, które wspierały mnie w trakcie kampanii i budowy programu na kolejną kadencję. Jestem pewien, że będziemy nadal umacniać wspólnie Uniwersytet Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie z korzyścią dla studentów i doktorantów, pracowników, otoczenia Uczelni i całego Krakowa” – powiedział po ogłoszeniu wyborów Rektor prof. dr hab. Piotr Borek.

Sylwetka Piotra Borka, jego dotychczasowa działalność oraz program na lata 2024–2028 są dostępne na stronie internetowej www.piotrborek.eu.

W imieniu Społeczności Akademickiej serdecznie gratulujemy!