Prezes i Wiceprezes Fundacji KODO z Prorektorem ds. Kształcenia i Rozwoju dr. hab. Robertem Stawarzem, prof. UKEN
fot. Marcelina Woźnicka

Uniwersytet Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie nawiązał współpracę z Fundacją KODO.

Obie instytucje zadeklarowały wolę kooperacji w zakresie higieny cyfrowej, ochrony danych i bezpieczeństwa, prywatności wizerunku w Internecie, cyberbezpieczeństwa oraz bezpieczeństwa dzieci i młodzieży w Internecie, w szczególności w aspekcie poprawy dobrostanu cyfrowego dzieci, młodzieży i dorosłych, a także podnoszenia świadomości o możliwościach i zagrożeniach wynikających z użycia najnowszych technologii i mediów cyfrowych oraz konsekwencji nadmiernego korzystania z urządzeń ekranowych.

Moment podpisania umowy przez Prezes Fundacji KODO Dorotę Gorss i Wiceprezes Fundacji KODO Agnieszkę Kozień oraz Prorektora ds. Kształcenia i Rozwoju dr. hab. Roberta Stawarza, prof. UKEN
fot. Marcelina Woźnicka

Umowę 14 marca 2024 roku parafowali ze strony Fundacji KODO – jej Prezes Dorota Gross i Wiceprezes Agnieszka Kozień oraz w imieniu Uniwersytetu Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie Prorektor ds. Kształcenia i Rozwoju dr hab. Robert Stawarz, prof. UKEN.