Dyrektor Mariola Pawlak oraz Prorektor ds. Kształcenia i Rozwoju dr hab. Robert Stawarz, prof. UKEN podpisują umowę o współpracy

Uniwersytet Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie podpisał umowę o współpracy z Centrum Rehabilitacji Tukan. Jej celem uczyniono wzajemne wspieranie działań w zakresie prowadzenia kształcenia.

W porozumieniu przewidziano między innymi organizowanie i przeprowadzanie praktyk i staży dla studentów i absolwentów Uniwersytetu w Centrum Rehabilitacji; prowadzenie prac badawczych przez studentów i absolwentów Uniwersytetu w oparciu o prace Centrum Rehabilitacji; podejmowanie wspólnych inicjatyw programowych; udział w międzynarodowych i krajowych konferencjach i sympozjach naukowych; przygotowanie opracowań monografii, w formie wydawnictw, fotografii, filmów.

Umowę 5 marca 2024 roku parafowali ze strony Centrum Rehabilitacji Tukan Dyrektor Mariola Pawlak oraz w imieniu Uniwersytetu Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie Prorektor ds. Kształcenia i Rozwoju dr hab. Robert Stawarz, prof. UKEN.