dr Marzena Albrycht, dziekan Uniwersytetu Dzieci i Rodziców UKEN oraz Adam Gliksman, kierownik Działu Promocji UKEN z nagrodą Patrona Kultury 2023, obok dyrektor Wadowickiego Centrum Kultury Piotr Wyrobiec

Uniwersytet Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie otrzymał tytuł Patrona Kultury 2023 przyznany przez Wadowickie Centrum Kultury. Nasza Uczelnia została doceniona między innymi za wkład w rozwój Wadowickiego Uniwersytetu Dzieci.

Podczas gali „Dobrodzieje Kultury 2023” 2 lutego 2024 roku dyrektor Wadowickiego Centrum Kultury Piotr Wyrobiec wręczył nagrody instytucjom i osobom wspierającym działalność kulturalną Centrum. Uniwersytet Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie został wyróżniony tytułem Patrona Kultury 2023. Dyplom w imieniu społeczności akademickiej odebrali dr Marzena Albrycht, dziekan Uniwersytetu Dzieci i Rodziców UKEN oraz Adam Gliksman, kierownik Działu Promocji UKEN.