grafika promująca konkurs „Student Miesiąca” i „Student Roku”

Nowy rok przyniósł znakomite wieści dla naszych studentek i studentów, którzy mają zamiar ubiegać się o tytuł „Studenta Miesiąca” i „Studenta Roku” w konkursie organizowanym przez Dział Promocji Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie.

Jak informuje Prorektor ds. Studenckich dr hab. Katarzyna Plutecka, prof. UP, zdecydowano o przeznaczeniu większych środków na organizację tego konkursu. Zdobywca tytułu „Student Miesiąca” otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości tysiąca złotych (dotychczas było to pięćset złotych). Znacząco – bo aż czterokrotnie – wzrosła także nagroda dla „Studenta Roku”, który otrzyma cztery tysiące złotych.

„Celem konkursu jest wyróżnienie i docenienie naszych studentek i studentów za aktywną i znaczącą działalność społeczną, organizacyjną i promocyjną na rzecz Uczelni. Chcemy dzięki konkursowi promować najbardziej kreatywnych i zaangażowanych studentów, a także motywować ich do rozwoju i poszerzania wiedzy i umiejętności” – podkreśla Prorektor ds. Studenckich dr hab. Katarzyna Plutecka, prof. UP. Prorektor zaznacza, że wzrost środków przeznaczonych na konkurs był możliwy dzięki osobistej decyzji Rektora Uniwersytetu Pedagogicznego prof. dr. hab. Piotra Borka.

Przypominamy, że obecnie trwa 9. edycja konkursu „Student Miesiąca” i „Student Roku”, a zgłoszenia do udziału są przyjmowane do 20. dnia każdego miesiąca. Formularze zgłoszeniowe można składać osobiście w Dziale Promocji (ul. Podchorążych 2, pokój 19) lub przesyłać pocztą elektroniczną na adres promocja@up.krakow.pl.