Chcemy wszystkim bardzo podziękować za liczne przybycie na uroczyste zakończenie sezonu sportowego na Uniwersytecie Pedagogicznym. Jesteśmy szczególnie wdzięczni Rektorowi prof. dr. hab. Kazimierzowi Karolczakowi oraz Władzom Uczelni za przychylność i wspieranie naszych sportowców reprezentujących Uniwersytet Pedagogiczny na zawodach Akademickich Mistrzostw Małopolski oraz Akademickich Mistrzostw Polski w mijającym sezonie. Serdecznie dziękujemy obecnym na gali gościom: Prorektor ds. Studenckich dr hab. Katarzynie Potyrale, prof. UP; Prodziekan Wydziału Matematyczno-Fizyczno-Technicznego dr Annie Stolińskiej; Dyrektorowi CSiR UP mgr. Piotrowi Pastuszko; Prezesowi AZS Kraków mgr. Markowi Szlachcie; Koordynatorowi AMM mgr. Januszowi Wolfowi; Szefowi Głównej Komisji Rewizyjnej AZS dr. Wojciechowi Folcie oraz Kierownikowi Biura Promocji mgr Kamili Dąbrowie.

Oczywiście wielkie podziękowania i gratulacje za kolejny udany rok należą się także naszym wspaniałym Trenerom, Zawodnikom oraz wielu innym osobom zaangażowanym w życie sportowe Uczelni. Bez Was nie byłoby nas.

Kolejny sportowy rok za nami, zdjęcie 1 (2)

Kolejny sportowy rok za nami, zdjęcie 2 (2)

Wszystkim medalistom, wyróżnionym zawodnikom oraz osobom kończącym studia – jeszcze raz serdecznie gratulujemy. Mamy nadzieję, że dobrze się bawiliście oraz, że za rok spotkamy się znowu i będziemy wspólnie świętować kolejne sportowe sukcesy naszej Uczelni.

Zarząd KU AZS UP Kraków