Spektakl "Bestiaire II" ("Zwierzyniec II") został zrealizowany na podstawie Bajek Jeana de La Fontaine i wierszy Wisławy Szymborskiej. Nawiązuje do przygotowanego w ubiegłym roku spektaklu "Bestiare I".

W bajce la Fontaine'a jesteś drapieżcą lub ofiarą. Ścigasz lub uciekasz. Okrążasz lub się wymykasz. Ileż tu ról i możliwości! Może tutaj na scenie znajduje się świat, w którym to ty ustalasz porządek? Tak jak we współczesnej opowieści o sarnie zatrzymanej w skoku...

Teatr Entr’Acte (Théâtre de l’Entr’Acte) to francuskojęzyczny teatr założony w roku 1993 przez Janinę i Krzysztofa Błońskich przy Instytucie Neofilologii w Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Ma w dorobku ponad dwadzieścia spektakli i udział w wielu międzynarodowych festiwalach.

Teatr działa przy Teatralnym Kole Naukowym Entr'Acte w Instytucie Neofilologii Uniwersytetu Pedagogicznego.
Spektakl w języku francuskim.

Wtorek 28 listopada 2017 r.
Godz. 18:30
Klub Studencki "Bakałarz"