Biblioteka Główna Uniwersytetu Pedagogicznego zaprasza do obejrzenia wystawy pt. „Książka Dobrze Zaprojektowana – zacznijmy od dzieci”.

Ekspozycja jest pokłosiem konkursu, którego zamysłem było zwrócenie uwagi na potrzeby najmłodszych czytelników oraz na stosowanie nowatorskich koncepcji projektowania książek dla dzieci.
Wystawę można oglądać od 22 maja do 30 czerwca 2017 r. w holu pomiędzy aulą a Audytorium im. prof. W. Danka przy ul. Podchorążych 2.

Zapraszamy również na spotkanie poświęcone zagadnieniom projektowania książek dla dzieci, które odbędzie się w dniu 6 czerwca 2017 r. (tj. wtorek) o godz. 11.30 w Czytelni Głównej, ul. Podchorążych 2, pok. 70. Spotkanie poprowadzi p. Karolina Kornek – doktorantka Wydziału Artystycznego Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach.

Plakat informujący o wystawie „Książka Dobrze Zaprojektowana – zacznijmy od dzieci”