Zawodniczki AZS UP wywalczyły kolejne medale na Akademickich Mistrzostwach Polski! Tym razem w narciarstwie alpejskim.

W dniach 27 lutego – 3 marca 2017 r. w Zakopanem, w Ośrodku Narciarsko-Rekreacyjnym Harenda, odbyły się Akademickie Mistrzostwa Polski w narciarstwie alpejskim. Zawodniczki AZS Uniwersytetu Pedagogicznego zdobyły brązowy medal w klasyfikacji drużynowej w typach Uczelni Społeczno-Przyrodniczych. Indywidualne medale w typach Uczelni Społeczno-Przyrodniczych zdobyła też Maria Leonowicz – złoto i srebro. Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodniczkom oraz trenerce mgr Janinie Cięszki!

Więcej o sukcesie naszych narciarek można przeczytać na stronie AZS UP

Drużyna AZS UP na Akademickich Mistrzostwach Polski w narciarstwie alepjskim, 27 lutego – 3 marca 2017 r.