Biuro Spraw Studenckich i Pełnomocnik Rektora ds. Studenckich Kół Naukowych ogłaszają konkurs o nagrodę Prorektora ds. Studenckich na najlepszą stronę internetową kół naukowych Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej Krakowie

Z przyjemnością informujemy, że czterech studentów i jedna doktorantka naszej Uczelni otrzymało prestiżowe stypendia Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za wybitne osiągnięcia na rok akademicki 2017/2018.

Zgodnie z decyzją Prorektora ds. Kształcenia dzień 22 grudnia 2017 r. (piątek) będzie wolny od zajęć dydaktycznych dla studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych.

Biuro Współpracy Międzynarodowej serdecznie zaprasza studentów i doktorantów na spotkanie informacyjne dotyczące programu Erasmus+ - wyjazdy na studia i praktykę, które odbędzie się w Audytorium im. prof. W. Danka, Gmach Główny przy ul. Podchorążych 2 w dniu 13.12.2017 r.

27 listopada 2017 roku odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo - Wyborcze członków Klubu Uczelnianego AZS Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Podczas posiedzenia przedstawione zostało sprawozdanie z działalności Klubu za okres minionej kadencji, a także przeprowadzono wybory na prezesa KU AZS UP oraz do Zarządu.

Informujemy, że w dniu 23 listopada 2017 r. wszystkie stypendia dla studentów zostały wypłacone.

Zgodnie z decyzją Prorektora ds. Kształcenia dzień 10 listopada 2017 r. będzie wolny od zajęć dydaktycznych dla studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych.

Zachęcamy wszystkich studentów do włączenia się do akcji „Bandana Day” 25 października 2017 r. o godz. 12.15 na Rynku Głównym w Krakowie. W tym dniu od 11.30 do 13.00 będą godziny rektorskie!

Przeczytaj o akcji wsparcia dzieci chorych onkologicznie „Bandana Day”

Informujemy, że zakończyła się pierwsza tura zapisów na wykłady ogólnouczelniane. Prosimy o zweryfikowanie w WU czy wybrane przez Państwa kursy zostały uruchomione.

Zgodnie z decyzją Prorektora ds. Kształcenia dni 2 i 3 listopada 2017 r. będą wolne od zajęć dydaktycznych dla studentów studiów stacjonarnych.