budynki Uniwersytetu
fot. Marcelina Woźnicka

Zgodnie z zarządzeniem Prorektora ds. Kształcenia i Rozwoju Uniwersytetu Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie (plik pdf, rozmiar 173 KB), 25 i 26 marca oraz 3–7 kwietnia 2024 roku zajęcia dla studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych prowadzone będą w formie zdalnej, w trybie synchronicznym zgodnie z harmonogramem zajęć.

Konsultacje i dyżury nauczycieli akademickich w tych okresach odbywać się będą w trybie zdalnym lub – w uzasadnionych przypadkach – w trybie stacjonarnym, po wcześniejszym ustaleniu z wykładowcą. Decyzję w sprawie trybu realizacji zajęć laboratoryjnych w tych okresach podejmuje dyrektor instytutu w uzgodnieniu z Prorektorem ds. Kształcenia i Rozwoju.

Dodatkowo 27 marca 2024 roku będzie dniem wolnym od zajęć dydaktycznych dla studentów studiów stacjonarnych.

Przypominamy, że zgodnie z zarządzeniami Rektora Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie w sprawie organizacji roku akademickiego 2023/2024 od 28 marca do 2 kwietnia 2024 roku przewidziane są ferie wiosenne (przerwa świąteczna).