wektorowa postać studenta, panel logowania

28 listopada 2023 roku studenci i pracownicy Uniwersytetu Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie będą mogli poznać ofertę e-usług urzędu skarbowego, wdrożonych przez Krajową Administrację Skarbową. Wszystko za sprawą pracowników Urzędu Skarbowego Kraków-Podgórze, którzy tego dnia zagoszczą na naszej uczelni.

Wielu studentów składa wnioski o zaświadczenia o dochodzie, które są niezbędne między innymi przy staraniu się stypendia lub uzyskaniu miejsca w akademiku. Większość wnioskodawców nie wie jednak, że można o te zaświadczenia wystąpić drogą elektroniczną, bez konieczności osobistej wizyty w urzędzie.

28 listopada w godzinach 10.00–14.00 w strefie studenta na parterze (ul. Podchorążych 2) będzie działało stanowisko, przy którym pracownicy Urzędu Skarbowego Kraków-Podgórze, będą prezentować elektroniczne rozwiązania w zakresie między innymi tworzenia konta w e-Urzędzie Skarbowym, założenia profilu zaufanego oraz umówienia wizyty w urzędzie drogą elektroniczną.

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu.