Logo UP
Strona główna Rozpocznij studia Dlaczego UP Aktualności Informacje Dla prasy Kontakt
Struktura Uczelni
Na skróty...
Galerie zdjęć i filmy o Uniwersytecie
Wirtualny Spacer po obiektach Uniwersytetu

 
Małopolska Noc Naukowców 2014
W dniu 26 września 2014 r. odbędzie się ósma edycja Małopolskiej Nocy Naukowców. Jest to wydarzenie popularyzujące naukę i pracę naukowców wśród dzieci i młodzieży poprzez szereg m.in. zajęć warsztatowych, pokazów, doświadczeń, wykładów.
więcej...
Ocena instytucjonalna Wydziału Matematyczno-Fizyczno-Technicznego
Informujemy, że Polska Komisja Akredytacyjna pozytywnie oceniła Wydział Matematyczno-Fizyczno-Techniczny Uniwersytetu Pedagogicznego.
więcej...
Konkurs na wykonawcę w projekcie badawczym
Instytut Techniki oraz Dział Nauki, Projektów Badawczych i Edukacyjnych Uniwersytetu Pedagogicznego zapraszają studentów do udziału w konkursie na wykonawcę w projekcie badawczym „Mono- and multilayer, multiphase coatings based on TiB2 for wear-resistant applications”.
więcej...
Konkurs plastyczny
Ośrodek Inicjatyw Edukacyjno-Społecznych oraz Biuro Promocji i Karier Uniwersytetu Pedagogicznego zapraszają dzieci w wieku przedszkolnym oraz uczniów klas 1-3 szkół podstawowych do wzięcia udziału w konkursie plastycznym „Jesień z muzyką w tle".
więcej...
Konferencja „W kręgu dawnej polszczyzny"
Instytut Filologii Polskiej Uniwersytetu Pedagogicznego zaprasza na Międzynarodową Konferencję Historycznojęzykową „W kręgu dawnej polszczyzny".
więcej...
Stypendia ministra za wybitne osiągnięcia na rok akademicki 2014/2015
Dział Rekrutacji i Spraw Studenckich Uniwersytetu Pedagogicznego informuje, że istnieje możliwość ubiegania się o stypendia ministra za wybitne osiągnięcia na rok akademicki 2014/2015.
więcej...
Konkurs na hasło Festiwalu Nauki 2015!
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Konkursie na hasło Festiwalu Nauki 2015! Tematyka powinna skupiać się na przyszłości i rozwoju.
więcej...
Przyciski Intranet Książka telefoniczna Poczta Radio Spektrum EN RU UA BiP Facebook GoldenLine YouTube Twitter

Projekty EFS
Przewody doktorskie
Konkursy
Konkurs o indeks
Copyright Uniwersytet Pedagogiczny ©