Logo UP
Strona główna Rozpocznij studia Dlaczego UP Aktualności Informacje Dla prasy Kontakt
Struktura Uczelni
Na skróty...
Galerie zdjęć i filmy o Uniwersytecie
Wirtualny Spacer po obiektach Uniwersytetu
Informacje

Rekrutacja na studia

Medal Opiekuna Miejsc Pamięci Narodowej dla Uniwersytetu Pedagogicznego
Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie został uhonorowany Złotym Medalem Opiekuna Miejsc Pamięci Narodowej. Wręczenia odznaczenia dokonał Wojewoda Małopolski Jerzy Miller w dniu 14 października 2014 r. podczas uroczystej inauguracji roku akademickiego 2014/2015.
więcej...
Wystawa „Dydaktyka historii – wczoraj i dziś”
Muzeum Podręcznika serdecznie zaprasza na wystawę „Dydaktyka historii – wczoraj i dziś”. 
więcej...
Kursy językowe
Centrum Języków Obcych Uniwersytetu Pedagogicznego zaprasza na kursy językowe w roku akademickim 2014/2015. Na spotkaniu organizacyjnym w dniu 16 października 2014 r. powstało kilkanaście grup językowych na różnych poziomach. Zapisy nadal trwają! Szczegóły
Inauguracja roku akademickiego na Uniwersytecie Dzieci i Rodziców
Uroczysta inauguracja roku akademickiego 2014/2015 na Uniwersytecie Dzieci i Rodziców odbędzie się 25 października 2014 r. o godz. 10.00 w auli Uczelni przy ul. Podchorążych 2. Zapraszamy!
Uroczysta Inauguracja 69. Roku Akademickiego 2014/2015
W Dniu Edukacji Narodowej – 14 października 2014 r. miała miejsce uroczysta Inauguracja 69. Roku Akademickiego. Posiedzenie Senatu Uniwersytetu Pedagogicznego, poprzedzone Mszą Świętą odprawioną w kościele NMP z Lourdes, rozpoczęło się o godz. 10.30 w Auli Uczelni przy ul. Podchorążych 2. 
więcej...
Wernisaż wystawy „Przybyliśmy z Polski… Wkład polskich Żydów w budowę Państwa Izrael”
W dniu 23 października 2014 r. o godz. 18.00 w Centrum Kultury Żydowskiej przy ul. Meiselsa 17 odbędzie się wernisaż wystawy pt. „Przybyliśmy z Polski… Wkład polskich Żydów w budowę Państwa Izrael”. Ekspozycja powstała przy współpracy Instytutu Historii Uniwersytetu Pedagogicznego z Instytutem Judaistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Beit Berl College w Izraelu.
więcej...
Ogólnopolskie Seminarium Naukowe „Zdalne i hybrydowe formy kształcenia w akademickim procesie dydaktycznym”
Europejskie Centrum Kształcenia Ustawicznego i Multimedialnego organizuje Ogólnopolskie Seminarium Naukowe: „Zdalne i hybrydowe formy kształcenia w akademickim procesie dydaktycznym”, którego partnerem merytorycznym jest Instytut Badawczy NASK.
więcej...
Przyciski Intranet Książka telefoniczna Poczta Radio Spektrum EN RU UA BiP Facebook GoldenLine YouTube Twitter

Projekty EFS
Przewody doktorskie
Konkursy
Konkurs o indeks
Copyright Uniwersytet Pedagogiczny ©