Logo UP
Strona główna Rozpocznij studia Dlaczego UP Aktualności Informacje Dla prasy Kontakt
Struktura Uczelni
Na skróty...
Galerie zdjęć i filmy o Uniwersytecie
Wirtualny Spacer po obiektach Uniwersytetu
Informacje

Rekrutacja na studia

Uniwersytet Pedagogiczny w gronie najbardziej prodoktoranckich uczelni w Polsce
14 listopada 2014 r. w Pałacu Staszica w Warszawie odbyła się finałowa gala siódmej edycji konkursu na najbardziej prodoktorancką uczelnię w Polsce – PRODOK 2014. Spośród uczelni prowadzących studia doktoranckie, zgłoszonych do konkursu, Uniwersytet Pedagogiczny zajął wysokie 11. miejsce, zdobywając łącznie 103 punkty.
więcej...
Konferencja naukowa „Lewica polska i niemiecka wobec I wojny światowej”
Fundacja Archiwum Dokumentacji Historycznej PRL i Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie serdecznie zapraszają na konferencję naukową „Lewica polska i niemiecka wobec I wojny światowej”, która odbędzie się 1 grudnia 2014 r. w Ośrodku Inicjatyw Edukacyjno-Społecznych, ul. Jęczmienna 9, Kraków. Konferencja rozpocznie się o godz. 11.00. Konferencję wspiera Fundacja im. Róży Luksemburg. Zaproszenie, program
Mikołajkowe Dni Otwarte w Centrum Sportu i Rekreacji
Centrum Sportu i Rekreacji serdecznie zaprasza na Mikołajkowe Dni Otwarte – 5, 6, 7 grudnia 2014 r. Bezpłatny udział we wszystkich zajęciach aqua aerobic i fitness. Dodatkowo w tych dniach 20% zniżki na wszystkie karnety (aqua aerobic, fitness). Zapisy osobiście w recepcji na ul. Ingardena 4 lub telefonicznie: 12 662 65 93. Serdecznie zapraszamy.
więcej...
Prof. Krystyna Zachwatowicz-Wajda i Andrzej Wajda doktorami honoris causa Uniwersytetu Pedagogicznego
W dniu 24 listopada 2014 r., podczas uroczystego posiedzenia Senatu Uczelni, prof. Krystyna Zachwatowicz-Wajda oraz Andrzej Wajda otrzymali tytuły doktora honoris causa Uniwersytetu Pedagogicznego.

Kronika Krakowska – reportaż
Zapis transmisji on-line
Galeria zdjęć
więcej...
Konkurs „Student Miesiąca” i „Student Roku”
Biuro Promocji i Karier Uniwersytetu Pedagogicznego zaprasza studentów do udziału w II edycji konkursu „Student Miesiąca” i „Student Roku”.
więcej...
Aneta Zielińska z Wydziału Sztuki UP „Studentką Listopada”
W dniu 20 listopada 2014 r. jury konkursu „Student Miesiąca i Student Roku” przyznało tytuł „Studenta Listopada” Anecie Zielińskiej – studentce II roku studiów stacjonarnych I stopnia na kierunku edukacja artystyczna w zakresie sztuk plastycznych.
więcej...
Debata Edukacyjna „Czy media szkodzą naszym dzieciom?”
Ośrodek Badań nad Mediami serdecznie zaprasza na III Debatę Edukacyjną „Czy media szkodzą naszym dzieciom?”, która odbędzie się 4 grudnia 2014 r. (czwartek) o godz. 10.30 w Ośrodku Inicjatyw Edukacyjno-Społecznych przy ul. Jęczmiennej 9 w Krakowie.
więcej...
Przyciski Intranet Książka telefoniczna Poczta Radio Spektrum EN RU UA BiP Facebook GoldenLine YouTube Twitter

Projekty EFS
Przewody doktorskie
Konkursy
Konkurs o indeks
Copyright Uniwersytet Pedagogiczny ©