Logo UP
Strona główna Rozpocznij studia Dlaczego UP Aktualności Informacje Dla prasy Kontakt
Struktura Uczelni
Na skróty...
Galerie zdjęć i filmy o Uniwersytecie
Wirtualny Spacer po obiektach Uniwersytetu
Informacje

Rekrutacja na studia

WATCH DOCS na Uniwersytecie Pedagogicznym
W dniach 23-27 października 2014 r. w Krakowie odbędzie się 12. edycja Objazdowego Festiwalu Filmowego WATCH DOCS. Prawa Człowieka w Filmie. Festiwalowi towarzyszyć będą wydarzenia na Uniwersytecie Pedagogicznym.
więcej...
Warsztaty antydyskryminacyjne
Katedra Mediów i Badań Kulturowych oraz Ośrodek Badań nad Mediami Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie zapraszają studentki i studentów na bezpłatne warsztaty antydyskryminacyjne, organizowane w ramach ogólnopolskiej konferencji naukowej „Gender – edukacja – praca. Cenzury płci i praktyki oporu”. Warsztaty odbędą się w dniu 7 listopada 2014 r. Honorowy patronat nad konferencją objął JM Rektor UP prof. dr hab. Michał Śliwa. Szczegóły
Uniwersytet Pedagogiczny na 18. Międzynarodowych Targach Książki
Wydawnictwo Naukowe Uniwersytetu Pedagogicznego zaprasza na stoisko B6 podczas 18. Międzynarodowych Targów Książki, które odbędą się w dniach 23-26 października 2014 r. w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków przy ul. Galicyjskiej 9.
więcej...
Inauguracja roku akademickiego na Uniwersytecie Dzieci i Rodziców
Uroczysta inauguracja roku akademickiego 2014/2015 na Uniwersytecie Dzieci i Rodziców odbędzie się 25 października 2014 r. o godz. 10.00 w auli Uczelni przy ul. Podchorążych 2. Zapraszamy!
Konkurs „Student Miesiąca” i „Student Roku”
Biuro Promocji i Karier Uniwersytetu Pedagogicznego zaprasza studentów do udziału w II edycji konkursu „Student Miesiąca” i „Student Roku”.
więcej...
Konferencja „Doświadczenia współpracy Polsko-Izraelskiej w 130 rocznicę Kongresu Syjonistycznego w Katowicach”
W dniu 22 października 2014 r. na Uniwersytecie Pedagogicznym odbyła się Międzynarodowa Konferencja Naukowa pt. „Doświadczenia współpracy Polsko-Izraelskiej w 130 rocznicę Kongresu Syjonistycznego w Katowicach”, zorganizowana przez Instytut Historii UP, Beit Berl College oraz Instytut Judaistyki UJ.
więcej...
Wernisaż wystawy „Przybyliśmy z Polski… Wkład polskich Żydów w budowę Państwa Izrael”
W dniu 23 października 2014 r. o godz. 18.00 w Centrum Kultury Żydowskiej przy ul. Meiselsa 17 odbędzie się wernisaż wystawy pt. „Przybyliśmy z Polski… Wkład polskich Żydów w budowę Państwa Izrael”. Ekspozycja powstała przy współpracy Instytutu Historii Uniwersytetu Pedagogicznego z Instytutem Judaistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Beit Berl College w Izraelu.
więcej...
Przyciski Intranet Książka telefoniczna Poczta Radio Spektrum EN RU UA BiP Facebook GoldenLine YouTube Twitter

Projekty EFS
Przewody doktorskie
Konkursy
Konkurs o indeks
Copyright Uniwersytet Pedagogiczny ©