Logo UP
Strona główna Rozpocznij studia Dlaczego UP Aktualności Informacje Dla prasy Kontakt
Struktura Uczelni
Na skróty...
Galerie zdjęć i filmy o Uniwersytecie
Wirtualny Spacer po obiektach Uniwersytetu
Radosnych Świąt!
Rekrutacja

Rekrutacja na studia


Wnioski i rekomendacje po I Kongresie Edukacji Medialnej
Ośrodek Badań nad Mediami informuje o wnioskach i rekomendacjach po I Kongresie Edukacji Medialnej, który odbył się w dniach 25-26 września 2014 r. na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie z inicjatywy Polskiego Towarzystwa Edukacji Medialnej.
więcej...
Stypendia Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego dla najlepszych studentów
Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego ogłosiło listę studentów, którym zostało przyznane stypendium za wybitne osiągnięcia na rok akademicki 2014/2015. Wśród osób nagrodzonych znalazło się sześcioro studentów Uniwersytetu Pedagogicznego.
więcej...
Nowy numer „Biblioteki i Edukacji”
Ukazał się nowy numer „Biblioteki i Edukacji” – czasopisma elektronicznego Biblioteki Głównej Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Tematyka numeru 6: „Biblioteki cyfrowe i repozytoria dla otwartej nauki, edukacji i kultury”. Zapraszamy do lektury.
Wystawa „Przybyliśmy z Polski... Wkład Żydów polskich w budowę i rozwój Państwa Izrael”
W dniu 11 grudnia 2014 r. o godz. 14.00 w holu głównym Uniwersytetu Pedagogicznego przy ul. Podchorążych 2 zostanie otwarta wystawa „Przybyliśmy z Polski... Wkład Żydów polskich w budowę i rozwój Państwa Izrael”.
Seminarium naukowe w Instytucie Techniki
Instytut Techniki Uniwersytetu Pedagogicznego zaprasza na seminarium naukowe nt. „Zastosowanie mikroskopii elektronowej i spektrometrii rentgenowskiej w badaniach śladów kryminalistycznych”, które poprowadzi prof. Zuzanna Brożek-Mucha z Instytutu Ekspertyz Sądowych w Krakowie. Seminarium odbędzie się w dniu 10 grudnia 2014 r. o godz. 10.00 w sali 244.
Przyciski Intranet Książka telefoniczna Poczta Radio Spektrum EN RU UA BiP Facebook GoldenLine YouTube Twitter

Projekty EFS
Przewody doktorskie
Konkursy
Konkurs o indeks
Copyright Uniwersytet Pedagogiczny ©