Logo UP
Strona główna Rozpocznij studia Dlaczego UP Aktualności Informacje Dla prasy Kontakt
Struktura Uczelni
Na skróty...
Galerie zdjęć i filmy o Uniwersytecie
Wirtualny Spacer po obiektach Uniwersytetu
Radosnych Świąt!
Rekrutacja

Rekrutacja na studia

Odczyt popularno-naukowy pt. „Cały smutek Belgii”
Instytut Geografii Uniwersytetu Pedagogicznego oraz Polskie Towarzystwo Geograficzne Oddział w Krakowie zapraszają na odczyt popularno-naukowy pt. „Cały smutek Belgii”, który wygłosi dr Tomasz Padło w dniu 31 marca 2015 r. (wtorek) o godz. 18.00 w sali 532 przy ul. Podchorążych 2.
Absolwenci Uniwersytetu Pedagogicznego cenieni przez pracodawców
W najnowszym rankingu szkół wyższych, opublikowanym w dniu 23 marca 2015 r. przez tygodnik „Wprost”, Uniwersytet Pedagogiczny znalazł się wśród 50 uczelni, których absolwenci są najbardziej poszukiwani przez pracodawców. Ranking powstał w oparciu o badania przeprowadzone w ponad 500 największych polskich firmach.
„Światło i dźwięk”
Zapraszamy do lektury wywiadu z Janim Konstantinovskim Puntosem – „artystą nowych mediów”, którego działania twórcze będziemy mogli podziwiać podczas tegorocznego Festiwalu Nauki w Krakowie.

„Światło i dźwięk” – rozmowa z Janim Konstantinovskim Puntosem
Turniej Futsal CUP 2015
Centrum Sportu i Rekreacji Uniwersytetu Pedagogicznego we współpracy z KU AZS UP serdecznie zaprasza studentów i pracowników Uniwersytetu Pedagogicznego do udziału w turnieju Futsal CUP 2015 w futsalu mężczyzn. Turniej zostanie rozegrany w terminie 9 kwietnia – 9 czerwca 2015 r.
więcej...
III Akademicki Spływ Kajakowy Rzeką Czarną Hańczą
Centrum Sportu i Rekreacji Uniwersytetu Pedagogicznego serdecznie zaprasza studentów i pracowników Uczelni do udziału w III Akademickim Spływie Kajakowym Rzeką Czarną Hańczą połączonym z turystyką rowerową (spływ kajakowy Czarną Hańczą – 2 dni, turystyka rowerowa – 1 dzień).
więcej...
Odczyt popularno-naukowy pt. „Wyprawy do źródeł Amazonki”
Instytut Geografii Uniwersytetu Pedagogicznego oraz Polskie Towarzystwo Geograficzne Oddział w Krakowie zapraszają na odczyt popularno-naukowy pt. „Wyprawy do źródeł Amazonki”, który wygłosi dr hab. Józef Kukulak, prof. UP w dniu 24 marca 2015 r. o godz. 18.00 w sali 532 przy ul. Podchorążych 2.
Helena Góra z Wydziału Pedagogicznego UP „Studentką Marca”
W dniu 17 marca 2015 r. jury konkursu „Student Miesiąca i Student Roku” spośród kandydatów ubiegających się o tytuł „Studenta Miesiąca” wybrało Helenę Górę – studentkę III roku studiów II stopnia na kierunku praca socjalna.
więcej...
Przyciski Intranet Książka telefoniczna Poczta Radio Spektrum EN RU UA BiP Facebook GoldenLine YouTube Twitter

Noc w bibliotece: Kultura Amerykańska
Projekty EFS
Konkursy
Przewody doktorskie
Konkurs o indeks
Copyright Uniwersytet Pedagogiczny ©