Logo UP
Strona główna Rozpocznij studia Dlaczego UP Aktualności Informacje Dla prasy Kontakt
Struktura Uczelni
Na skróty...
Galerie zdjęć i filmy o Uniwersytecie
Wirtualny Spacer po obiektach Uniwersytetu
Jubileusz 70-lecia Uniwersytetu Pedagogicznego
Wybory 2016
Kalendarz wyborczy
Uczelniana Komisja Wyborcza

Gala finałowa I Konkursu pieśni o tematyce sybirackiej i patriotycznej
W dniu 10 lutego 2016 r. w auli Uniwersytetu Pedagogicznego przy ul. Podchorążych 2 w Krakowie odbyła się  gala finałowa I Konkursu pieśni o tematyce sybirackiej i patriotycznej. Konkurs został zorganizowany przez Centrum Dokumentacji, Zsyłek, Wypędzeń i Przesiedleń Uniwersytetu Pedagogicznego, Państwową Szkołę Muzyczną I st. w Domosławicach oraz Kuratorium Oświaty w Krakowie.

więcej...
Wywiad z dr hab. Hubertem Chudzio
O doniosłej działalności Centrum Dokumentacji Zsyłek, Wypędzeń i Przesiedleń naszego Uniwersytetu dr hab. Hubert Chudzio opowiada dziennikarzom Interii.

więcej...
Walentynkowe Dni Otwarte w CSiR
Centrum Sportu i Rekreacji serdecznie zaprasza wszystkich pracowników oraz studentów na walentynkowe dni otwarte.
więcej...
Uniwersytet Pedagogiczny – Uczelnia Odpowiedzialna Społecznie
Uniwersytet Pedagogiczny otrzymał tytuł „Uczelni Odpowiedzialnej Społeczne”. Wyróżnienie to zostało przyznane przez Fundację DKMS Polska w podziękowaniu za wsparcie projektu pod hasłem „Powiedz AAAaaa”, dzięki któremu blisko 10,5 tys. osób w Polsce zarejestrowało się w bazie potencjalnych dawców szpiku kostnego i komórek macierzystych.
więcej...
Cykl wykładów pt. „Stellar Evolution”
W dniach od 29 lutego do 11 marca 2016 r. na Uniwersytecie Pedagogicznym odbędzie się cykl 10 wykładów pt. „Stellar Evolution”, które poprowadzi dr Anthony Lynas-Gray, wieloletni wykładowca na Uniwersytecie w Oksfordzie (University of Oxford).
więcej...
Grant NCN dla dr. Tomasza Smolenia z Katedry Psychologii UP
Dr Tomasz Smoleń z Katedry Psychologii Uniwersytetu Pedagogicznego uzyskał grant w konkursie SONATA BIS 5 ogłoszonym przez Narodowe Centrum Nauki.
więcej...
Konkurs na hasło promujące XVI Festiwal Nauki w Krakowie 2016
Zapraszamy do wzięcia udziału w Konkursie na hasło promujące XVI Festiwal Nauki w Krakowie 2016. Konkurs prowadzony jest na profilu Uniwersytetu Pedagogicznego na portalu Facebook. Na propozycje haseł czekamy do 5 lutego 2016 r. do godz. 15.00.
więcej...
Sukces AZS UP!
Wielki sukces naszych Siatkarzy! W dwumeczu ćwierćfinału Akademickich Mistrzostw Małopolski, pokonali AZS AWF Kraków. W półfinale zagrają z AZS UJ Kraków. Dzięki temu zwycięstwu  zapewnili sobie także awans do Półfinałów Akademickich Mistrzostw Polski. Serdecznie gratulujemy!
więcej...
Przyciski Intranet Książka telefoniczna Poczta Radio Spektrum EN RU UA BiP Facebook GoldenLine YouTube Twitter


Dzień Otwarty UP 2016
Projekty EFS
Konkursy
Przewody doktorskie
Konkurs o indeks
Wirtualna Uczelnia
Copyright Uniwersytet Pedagogiczny ©