Logo UP
Strona główna Rozpocznij studia Dlaczego UP Aktualności Informacje Dla prasy Kontakt
Struktura Uczelni
Na skróty...
Galerie zdjęć i filmy o Uniwersytecie
Wirtualny Spacer po obiektach Uniwersytetu

 
Konkurs na hasło Festiwalu Nauki 2015!
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Konkursie na hasło Festiwalu Nauki 2015! Tematyka powinna skupiać się na przyszłości i rozwoju.
więcej...
Obóz Adaptacyjny 2014
Samorząd Studentów Uniwersytetu Pedagogicznego zaprasza studentów pierwszego roku  studiów licencjackich na Obóz Adaptacyjny 2014, który odbędzie się w Zakopanem w dniach 4-7 września 2014 r.
więcej...
Konkurs „Małopolski Inkubator Pomysłowości"
Informujemy, że rozpoczęła się czwarta edycja konkursu „Małopolski Inkubator Pomysłowości". Jego adresatami są doktoranci małopolskich uczelni oraz placówek naukowych.
więcej...
Stypendia ministra za wybitne osiągnięcia na rok akademicki 2014/2015
Dział Rekrutacji i Spraw Studenckich Uniwersytetu Pedagogicznego informuje, że istnieje możliwość ubiegania się o stypendia ministra za wybitne osiągnięcia na rok akademicki 2014/2015.
więcej...
Konkurs
Konkurs na pamiętnik, dziennik, reportaż z życia, refleksje oraz inne osobiste wypowiedzi nauczycieli pod hasłem „Miesiąc z życia nauczyciela”.
więcej...
XI Międzynarodowa Olimpiada Geograficzna iGeo2014 Kraków rozpoczęta!
Uroczysta ceremonia otwarcia iGeo2014 odbyła się 12.08.2014 r. w Auli Uniwersytetu Pedagogicznego. Poprowadził ją p. Tomasz Sawicki, szef Lokalnego (Krajowego) Komitetu Organizacyjnego. Uczestników powitali: Wiceminister Edukacji Narodowej p. Tadeusz Sławecki, Wiceprezydent Miasta Krakowa p. Magdalena Sroka, Prorektor ds. Nauki i Współpracy Międzynarodowej Uniwersytetu Pedagogicznego prof. Kazimierz Karolczak, Przewodniczący Polskiego Towarzystwa Geograficznego prof. Antoni Jackowski oraz współprzewodnicząca grupy zadaniowej Międzynarodowej Unii Geograficznej ds. Olimpiady Geograficznej p. Kathryn Berg. Po prezentacji uczestników z wszystkich krajów nastąpiła część artystyczna – koncert rockowy młodzieżowego zespołu Subline.
więcej...
INTERNATIONAL VOLLEYBALL CAMP z Centrum Sportu i Rekreacji
W dniach 04-10.08.2014 r. w Kalwarii Zebrzydowskiej odbył się pierwszy międzynarodowy obóz piłki siatkowej INTERNATIONAL VOLLEYBALL CAMP. W obozie wzięli udział siatkarze AZS UP.
więcej...
Przyciski Intranet Książka telefoniczna Poczta Radio Spektrum EN RU UA BiP Facebook GoldenLine YouTube Twitter

Projekty EFS
Przewody doktorskie
Konkursy
Konkurs o indeks
Copyright Uniwersytet Pedagogiczny ©