molekuły atomuZapraszamy na cykl Seminariów Wydziału Nauk Ścisłych i Przyrodniczych Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Pierwsze wydarzenie odbędzie się już 20 marca 2023 roku.

publiczność podczas wykładuMamy nadzieję, że zajęcia te staną się przydatnym narzędziem pogłębiania wiedzy o interesujących obszarach nauki, a także miłą i atrakcyjną odskocznią od codziennych szkolnych obowiązków.

student oglądający gwiazdy przez lunetę19 kwietnia 2024 roku odbędzie się Dzień Otwarty Uniwersytetu Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie. Zapraszamy od 9.00 do 15.00 do naszej Auli Głównej (gmach główny, ul. Podchorążych 2, Kraków).

goście Dnia OtwartegoPonad 6 tysięcy kandydatów, głównie tegorocznych maturzystów, odwiedziło Uniwersytet Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie podczas Dnia Otwartego.

grafika przedstawiająca profil dziewczyny25 kwietnia 2023 roku odbędzie się stacjonarny Dzień Otwarty Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Zapraszamy od 9.00 do 14.00 do naszej Auli Głównej (ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków).

Dzień otwarty Instytutu Sztuki i Designu Uniwersytetu Pedagogicznego (baner)Zapraszamy do budynku Instytutu Sztuki i Designu przy ul. Podbrzezie 3 na krakowskim Kazimierzu na bezpłatne konsultacje z naszymi wykładowcami, którzy odpowiedzą na Wasze pytania o nasze kierunki studiów licencjackich.

dwójka studentów w energetycznym podskoku przed gmachem Uniwersytetu PedagogicznegoW tym czasie kandydaci na studia pierwszego, drugiego stopnia oraz jednolite magisterskie będą mogli założyć konto w systemie rekrutacyjnym i wybierać kierunki z bogatej oferty Uniwersytetu Pedagogicznego.