38. Międzynarodowa Konferencja Naukowa „Zachowania przemysłu i usług w warunkach kryzysu gospodarczego”

Nauka
38-Miedzynarodowa-Konferencja-Naukowa-Zachowania-przemyslu-i-uslug-w-warunkach-kryzysu-gospodarczego
Termin: 2022-12-05 10:00 - 2022-12-06 19:15

Katedra Przedsiębiorczości i Gospodarki Przestrzennej Instytutu Geografii Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie, Komisja Geografii Przemysłu Polskiego Towarzystwa Geograficznego oraz Komisja Nauk Ekonomicznych i Statystyki Polska Akademia Nauk – Oddział w Krakowie zapraszają na 38. Międzynarodową Konferencję Naukową „Zachowania przemysłu i usług w warunkach kryzysu gospodarczego”, która odbędzie się 5–6 grudnia 2022 roku w Krakowie.

Tegoroczna edycja konferencji będzie miała nieco zmienioną formułę. Referaty wprowadzające zostaną wygłoszone przez zaproszonych gości specjalnych, którymi będą:

• prof. Andrés Rodríguez-Pose (London School of Economics) „The Regional Development Trap in Europe” (online),
  • prof. dr hab. Tadeusz Stryjakiewicz (Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu) „Wpływ kryzysów na rekonfigurację przestrzeni ekonomicznej”,
  • prof. Lech Suwala (Universität Berlin) „Family Firms, Hidden Champions and Regional Development in Times of Crisis”.

Zapraszamy również na sesję specjalną, w formie dyskusji panelowej, poświęconą współczesnym problemom i wyzwaniom w branży turystycznej w związku z funkcjonowaniem jej w warunkach kryzysu gospodarczego. W sesji tej będą uczestniczyli przedstawiciele przedsiębiorstw turystycznych, instytucji otoczenia biznesu turystycznego oraz lokalnych samorządów. Zaproszeni paneliści: Grzegorz Biedroń, Jan Błoński, Sylwia Groszek, Roman Krupa.

program konferencji

Wspierane przez iCagenda