Webinarium „Jak wspomóc naukę języka polskiego jako obcego, czyli o możliwościach słuchowych i artykulacyjnych raz jeszcze”

Wydarzenie
Webinarium-Jak-wspomoc-nauke-jezyka-polskiego-jako-obcego
Termin: 2022-03-11 18:30

Miejsce: online

Instytut Filologii Polskiej Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie zaprasza na cykl logopedycznych, dydaktycznych, językowych, literaturoznawczych i kulturoznawczych webinarów „My dla Was / ми для вас”.

Uczestnictwo w webinarach będzie możliwe po wpłaceniu dowolnej kwoty na rzecz ofiar wojny w Ukrainie.

Webinary poprowadzą pracownicy Instytutu Filologii Polskiej Uniwersytetu Pedagogicznego. Zapraszamy do udziału różnych specjalistów (między innymi logopedów, nauczycieli, psychologów, pedagogów), rodziców, a także wszystkich innych zainteresowanych tematyką.

11 marca o godzinie 18.30 odbędzie się webinarium dr Anny Siudak „Jak wspomóc naukę języka polskiego jako obcego, czyli o możliwościach słuchowych i artykulacyjnych raz jeszcze”. Kolejny webinar, „Ukraińsko-polskie dziecko z alalią”, odbędzie się 14 marca o godzinie 19.00 i poprowadzi go dr hab. Marzena Błasiak-Tytuła, prof. UP.

Wspierane przez iCagenda