Małopolska Noc Naukowców 2021

Rozrywka
15-malopolska-noc-naukowcow
Termin: 2021-09-24

Zapraszamy na naukowe szaleństwo. Na wszystkie imprezy Małopolskiej Nocy Naukowców wstęp będzie bezpłatny.

Małopolska Noc Naukowców – to hasło jest znane chyba już każdemu mieszkańcowi regionu. I fakt ten nikogo już nie dziwi, bo za pasem kolejna odsłona tego flagowego wydarzenia, które na przestrzeni lat trwale wpisało się w kalendarz popularnonaukowych imprez. Imprez lubianych i cenionych przez uczestników. Czy warto w niej uczestniczyć i czy to może być ciekawe? Naturalnie! Próżno szukać lepszej okazji, aby móc przyjrzeć się pracy naukowców z tak bliska, aby móc zapytać ich o to, o co zapytać na co dzień nie sposób. Tylko w jednym dniu w roku badacze będą tylko do Waszej dyspozycji, odpowiadając na dziwne i jeszcze dziwniejsze pytania. Bez wyjątku.

Bogaty i zróżnicowany program przygotowało blisko 40 instytucji partnerskich, a dzięki formule hybrydowej, osoby które nie będą mogły uczestniczyć osobiście w warsztatach, wystawach, pokazach czy spotkaniach z naukowcami, zobaczą je online. Przedstawiciele różnych dziedzin naukowych przygotowali około 2 000 wydarzeń i dołożyli wszelkich starań, by program był atrakcyjny zarówno dla najmłodszych widzów, jak i osób dorosłych.

Bądźcie z nami 24 września. Sprawdźcie, co przygotował w tym roku Uniwersytet Pedagogiczny.

spot promujący Małopolską Noc Naukowców w Uniwersytecie Pedagogicznym

Wspierane przez iCagenda