Webinarium naukowe „Prawa dziecka w dobie COVID-19 – perspektywa pedagogiczna”

Wydarzenie
Webinarium-naukowe-Prawa-dziecka-w-dobie-COVID-19-perspektywa-pedagogiczna.png
Termin: 2021-01-19 18:00

Miejsce: online

Oddział krakowski Polskiego Towarzystwa Pedagogicznego zaprasza do udziału w webinarium naukowym „Prawa dziecka w dobie COVID-19 – perspektywa pedagogiczna”.

W ramach wskazanego tematu zostaną poruszone zagadnienia:

• prawo dziecka do nauki a obowiązek szkolny w dobie COVID-19 – bariery edukacyjne;
  • prawo dziecka do opieki w dobie COVID-19;
  • pomoc psychologiczno-pedagogiczna w dobie COVID-19 – trudności i dobre praktyki.

Do dyskusji zapraszamy członków krakowskiego oddziału Polskiego Towarzystwa Pedagogicznego, jak również nauczycieli, dyrektorów szkół, pedagogów szkolnych, dyrektorów i pracowników poradni psychologiczno-pedagogicznych, środowisko naukowe oraz studentki i studentów, słowem wszystkich, którym bliska jest troska o dzieci w czasie pandemii.

Dyskusję poprowadzą dr hab. Justyna Kusztal, prof. UJ oraz dr hab. Sławomir Trusz, prof. UP.

Wspierane przez iCagenda