Międzynarodowa Konferencja „Przygotowanie administracji publicznej i sił zbrojnych do przeciwdziałania zagrożeniom hybrydowym”

przygotowanie-administracji-publicznej
Termin: 2020-04-06 - 2020-04-09

Zapraszamy do wzięcia udziału w Międzynarodowej Konferencji „Przygotowanie administracji publicznej i sił zbrojnych do przeciwdziałania zagrożeniom hybrydowym”.

Konferencja organizowana jest przez Instytut Bezpieczeństwa i Rozwoju Międzynarodowego SDirect24, Akademię Sztuki Wojennej w Warszawie, Uniwersytet Obrony Narodowej Ukrainy w Kijowie, Uniwersytet Sił Powietrznych Ukrainy w Charkowie, Uniwersytet Jagielloński w Krakowie, Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie, Program DEEP Sztabu Wojskowego NATO, Oddział Polskiej Akademii Nauk w Kijowie. Odbędzie się w 6–9 kwietnia 2020 roku w Warszawie, Krakowie i Kijowie.

Wspierane przez iCagenda