Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Jerzy Harasymowicz – poeta Krakowa, poeta Karpat. Próba nowego odczytania”

Ogolnopolska-Konferencja-Naukowa-Jerzy-Harasymowicz
Termin: 2019-11-29 09:30 - 2019-11-30 12:45

Miejsce: Uniwersytet Pedagogiczny: Audytorium im. prof. W. Danka  |  Miejscowość: Kraków

Instytut Filologii Polskiej Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie, Towarzystwo Karpackie, Biblioteka Kraków, Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Krakowie, Akademia Ignatianum w Krakowie, Stowarzyszenie Pisarzy Polskich Oddział Kraków, Dom Sądecki w Zarzeczu zapraszają do wzięcia udziału w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „Jerzy Harasymowicz – poeta Krakowa, poeta Karpat. Próba nowego odczytania”.

Zapraszamy również do wzięcia udziału w imprezie towarzyszącej: koncercie Agaty Rymarowicz z zespołem w klimacie „Krainy łagodności”, program: „Pod powieką” (29 XI, godz. 18.00, Klub Dziennikarzy „Pod Gruszką”, ul. Szczepańska 1).

Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Krakowie

Komitet Organizacyjny