Akcja SOS – Uczelnie Schroniskom

akcja-sos-plakat
Termin: 2019-11-18 - 2019-12-15

Miejsce: Uniwersytet Pedagogiczny

Akcja SOS to cykliczne wydarzenie charytatywne, którego celem jest wsparcie podopiecznych małopolskich schronisk dla bezdomnych zwierząt. Zbiórka darów i datków finansowych odbywa się z inicjatywy studentów, doktorantów i pracowników krakowskich uczelni.

Na terenie Uniwersytetu Pedagogicznego po raz kolejny przeprowadzona zostanie zbiórka darów dla bezdomnych zwierząt w ramach „Akcji SOS – Uczelnie Schroniskom”. Beneficjentami tegorocznej edycji będą: Krakowskie Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt, Schronisko "Psie Pole" w Racławicach, Przytulisko dla Zwierząt w Harbutowicach.

Akcja odbywa raz do roku, na przełomie listopada i grudnia. To właśnie wtedy schroniska dla zwierząt przygotowują się na długą zimę. Korzystając z przedświątecznej aury pomagamy im w uzupełnianiu zapasów. Zbieramy karmę dla psów i kotów, legowiska, zabawki oraz datki finansowe.

Lokalizacja koszy i skarbonek podana jest na stronie www.akcjasos.up.krakow.pl.

Wspierane przez iCagenda