Szkolenie „Pomnóż umiejętności i możliwości – stwórz swoje portfolio”

Wydarzenie
pomnoz_umiejętnosci_i_mozliwosci_stworz_swoje_portfolio
Termin: 2018-04-05 09:00 - 15:00

Miejsce: Uniwersytet Pedagogiczny  |  Miejscowość: Kraków

Akademickie Biuro Karier zaprasza studentów Uniwersytetu Pedagogicznego na bezpłatne szkolenie w ramach projektu „UProgu Kariery”: „Pomnóż umiejętności i możliwości – stwórz swoje portfolio”.

Coraz większa grupa pracodawców zwraca uwagę na sposób prezentacji „produktu” – kandydata do pracy. Starannie wypracowany, umocowany doświadczeniem i zasobami wizerunek pracownika kompetentnego może pomóc odnieść zawodowy sukces. Dobrym sposobem prezentacji kompetencji jest metoda portfolio.

W trakcie zajęć uczestnicy:

• uzyskują wiedzę na temat oczekiwań współczesnego rynku pracy
  • zapoznają się z zasadami tworzenia i opracowania portfolio.

Istotnym aspektem warsztatu jest również określenie zasobów klienta w kontekście opracowania indywidualnej teczki portfolio prezentującej doświadczenie, edukację, kompetencje, zainteresowania i potencjał uczestników zajęć.

Szkolenie przeznaczone jest dla studentów studiów stacjonarnych, beneficjentów projektu „UProgu Kariery”.

Szkolenie realizowane jest w ramach projektu współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

szkolenia@up.krakow.pl
(sala 18) Podchorążych 2, 30-084 Kraków