16. Międzynarodowa Konferencja Naukowa „Rola edukacji w zakresie przedsiębiorczości w rozwoju społeczno-ekonomicznym i kulturowym”

rola-edukacji-03
Termin: 2019-10-07 - 2019-10-08

Miejsce: Uniwersytet Pedagogiczny: Audytorium im. prof. W. Danka  |  Miejscowość: Kraków

Zakład Przedsiębiorczości i Gospodarki Przestrzennej Instytutu Geografii Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie wraz z Komisją Geografii Przemysłu Polskiego Towarzystwa Geograficznego, Wydawnictwem „Nowa Era” oraz Fundacją „Edukacja dla Społeczeństwa” w Warszawie mają zaszczyt zaprosić na 16. Międzynarodową Konferencję Naukową „Rola edukacji w zakresie przedsiębiorczości w rozwoju społeczno-ekonomicznym i kulturowym” połączoną z 12. Zjazdem Nauczycieli Przedsiębiorczości, która odbędzie się 7–8 października 2019 roku w Krakowie.

Podchorążych 2, 30-084 Kraków

Wspierane przez iCagenda